FAQ

Často kladené dotazy

Které týmy se mohou Albi MČR v Hospodském kvízu zúčastnit?

Zúčastnit se může naprosto kdokoliv. Stačí sestavit tým a zaregistrovat se.

Proč se akce koná opět v Pardubicích?

Albi MČR v Hospodském kvízu se koná pod záštitou festivalu Czech Open, největšího festivalu šachu a her na světě. Pardubice mají navíc výhodnou polohu a solidní dopravní dostupnost.

Může nás v týmu přijet více, než byl oznámený počet hráčů při on-line registraci týmu?

Ano, může, v tom případě doplatíte startovné na místě. Pokud Vás přijede méně, poměrnou část startovného nevracíme.

Jaké kvízy se na Albi MČR hrají?

Hrají se čtyři kvízy. Všechny jsou všeobecné, dohromady pokrývají všechny okruhy lidského vědění a bádání, žádný tým tedy není zvýhodněn a každý si během víkendu přijde na své téma.

Jak to bude s jídlem?

Stravu si každý soutěžící zajišťuje ve vlastní režii. Kvíz se koná ve třetím patře Atrium paláce, o patro níže je sekce s jídlem (KFC atp.), v okolí Atria se nachází několik restaurací. Jídlo není možné brát s sebou do kongresového sálu, kde se kvíz hraje. Během hry si bude možné objednat panini a podobná menší jídla.

Jak to bude s ubytováním?

Soutěžící mají opět možnost využít nabídku ubytování zprostředkovanou festivalem Czech Open. Podrobné instrukce obdržíte po registraci v mailu.

O co se hraje?

Ceny budou bohaté. Prvního ročníku se zúčastnilo 35 týmů, odměněno bylo prvních 15 z celkového pořadí. Dále jsme odměňovali čtyři nejlepší umístění v každém ze čtyř kvízů. U druhého ročníku se dá očekávat minimálně velmi podobná dotace cen.

Mohou se akce zúčastnit moderátoři kvízu?

Ano, po vyhodnocení prvního ročníku jsme došli k závěru, že v budoucnu účast moderátorům s týmy z jejich kvízů povolíme. Moderátoři samozřejmě nemají ke kvízům přístup a pokud se některý z nich objeví na Albi MČR v Hospodském kvízu, bude to v pozici řadového soutěžícího.

Hospodský kvíz je týmová vědomostní soutěž probíhající v desítkách podniků po celé republice každý týden.

© 2023 Hospodský kvíz s.r.o.

Sledujte nás

Kvíz do kapsy

design & development WHITE GORILLA created on DIVI.